fbpx

Yavuz Selim Cad. 15-A Soğanlık / Kartal

kartal diş kliniği, soğanlık diş kliniği, soğanlık kartal diş kliniği, diş kliniği, diş doktoru, dişçi, diş polikliniği, soğanlık diş polikliniği, kartal diş polikliniği, soğanlık kartal diş polikliniği, kartal diş doktoru, soğanlık diş doktoru, soğanlık kartal diş doktoru, Professional Dentists Who Are Experts in Their Field Call Us Today kartal diş kliniği, soğanlık diş kliniği, soğanlık kartal diş kliniği, diş kliniği, diş doktoru, dişçi, diş polikliniği, soğanlık diş polikliniği, kartal diş polikliniği, soğanlık kartal diş polikliniği, kartal diş doktoru, soğanlık diş doktoru, soğanlık kartal diş doktoru, Get Your Smile Back Free First Examination and X-Ray Service in Clinical Acedemic Fast and Easy Appointment

Oral and Dental Health Polyclinic

Clinical Academy

Clinic Academy is at your service with its staff of dentists, each of whom are experts in their fields.

Expert Dentists

Expert, experienced and professional Dentist staff in the field.

Comprehensive Dental Treatments

Professional treatments in all branches of Dentistry.

Modern Technology

Modern diagnosis and treatment methods with up-to-date technological equipment.

Solution Focused Approach

Friendly and solution-oriented service in all our treatments.

Healthy Teeth, Happy Smiles...

Clinical Academy

Treatments

Happy Smiles with Bleaching

Experts Dentists

diş doktoru, bay diş doktoru, erkek diş doktoru, uzman doktor, diş tabibi, uzman diş tabibi, diş hekimi, uzman diş hekimi, bay uzman diş hekimi, erkek uzman diş hekimi, diş doktoru olmak, harun, atay, harun atay, diş doktoru harun atay, diş hekimi harun atay, dt harun atay
Dt. Harun ATAY

Dentist

Reviews About Our Clinic

Clinical Academy Blog

Based on the impressions we received from our patients, we have discussed the issues that cause general concerns on our blog pages. Everything you need for an aesthetic smile is at the Clinic Academy!

Klinik Akademi

As Clinical Akademi Oral and Dental Polyclinic in Istanbul, we are at your service soon for all dental treatments with our dynamic experienced team, hygiene standards, digital technological equipment, quality equipment and consumables, based on patient satisfaction.

Istanbul  Bleaching

With the designs realized under the control of our specialist physicians, perfect smiles do not remain in dreams. With the smile design, which has gained an important place among aesthetic dentistry applications recently, you can achieve the smile that you dream of and that suits you best. You can come to the Clinical Academy operating in Istanbul and implement your own smile design with the guidance of experienced and expert dentists. You are at the right address for Bleaching.

Transparent Dental  Plaque

Add sparkle and perfection to your smile with teeth whitening, which is among the most popular applications in aesthetic dentistry. Get eye-catching teeth shining with health with effective bleaching methods applied around the world. By visiting the Clinical Academy, you can ask everything you wonder about teeth whitening treatment and add beauty to your smile with successful applications. In addition to Teeth Whitening methods, you can also perform the appropriate treatment in the alignment of your teeth with Transparent Dental Plaque treatment.

Istanbul Implantation Treatment

With professional implant applications, we give your teeth a complete and aesthetic appearance. Contact our specialist dentists for implantation treatment.

You can get support from our experienced dentists for your tooth deficiencies at the Klinik Academy, which is the address of quality oral and dental health services. With modern implant applications, you can realize permanent solutions and have permanent teeth.

Çocuk Diş Doktoru Kartal

Sağlığın ve estetiğin tohumları çocuk yaşta atılır. Uzman hekimlerimizce gerçekleştirilen pedodonti muayeneleri için çocuklarınızla birlikte kliniğimize davetlisiniz. Çocuk diş hekimi Kartal bölgesinde uzman hekimlerimiz, çocuklarınızın sağlıklı dişlere sahip olması için elinden geleni yapıyor.

Çocuk Diş Hekimi Soğanlık

Çocuklara uygun muayene ortamı ve bireysel pedodonti uygulamalarıyla çocuklarınızın ağız ve diş sağlığı Klinik Akademi’ye emanet. Çocuk diş doktoru Soğanlık hakkında araştırma yaparak en iyi ve diş tedavisi korkularını yenebileceği klinik arayışlarına giren ebeveynlerimiz için uzman doktorlarımız ile tanışma zamanı geldi. Soğanlık Çocuk Diş korkularını yenmek için merkezlerden bir tanesi oldu. Klinik Akademi hekimleri ile çocuklarımızın diş doktoru korkusunu yenebiliriz.

Soğanlık Ortodonti

Ortodonti tedavilerinde çığır açan şeffaf plak uygulamaları Klinik Akademi’de! Diş çarpıklıklarını gidermek, düzgün, fonksiyonel ve sağlıklı dişlere sahip olmak modern diş hekimliği çözümleriyle artık çok daha kolay. Tedavi süreçlerinin günlük yaşamınızdan çalmasına izin vermeden, estetik kaygı yaşamadan, konforlu ve esnek tedavi planlamalarıyla ideal dişlere kavuşabilirsiniz.

Geleceğe kocaman bir gülümseme bırakmak için Kartal, Soğanlık’ta faaliyet gösteren Klinik Akademi’yi vakit kaybetmeden ziyaret edin. Soğanlık Ortodonti Doktoru arayışlarınızda uzman diş hekimlerimiz her zaman sizlerle olacaktır.

Kartal Diş Kliniği

Dişlerinizle ilgili dizilim problemlerinin iş, aile ve sosyal hayatınızı sekteye uğratmasına izin vermeyin. Ortodonti branşında geliştirilen en güncel tedavi yöntemlerini hayata geçiren Klinik Akademi ile tüm ortodontik problemleriniz kısa sürede ortadan kalkıyor. Diş çarpıklığı, dizilim problemleri, diş seyrekliği gibi sorunlarınız için Klinik Akademi’nin uzman hekimleriyle irtibata geçebilirsiniz. Kartal Diş Hekimi için ortodonti alanında uzman diş hekimleri arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Soğanlık Diş Hekimi

Klinik Akademi Soğanlık Diş Kliniği için gereken tüm teknolojik imkanlara ve uzmanlıklara sahip. Kapılarını sizlere açtığı günden beri yapmış olduğu tedaviler ve bu tedaviler ile birlikte gelen başarı oranları ile güven vermektedir. Gerek estetik diş tedavi alanları olsun gerek kanal tedavisi, implant tedavisi, ortodontik tedaviler olsun branşlarında en iyi doktorları bünyesinde bulundurmaktadır. Kartal özel diş hastanesi arayışlarınıza bu uzmanlık dalları ve başarı oranlarına sahip kliniğimiz ile son verebilirsiniz.

Soğanlık Diş Hastanesi

Estetik açıdan mükemmel sonuçlar yaratan zirkonyum uygulamaları için sizi kliniğimize bekliyoruz. Klinik Akademi, uzman hekim kadrosu ve bireysel tedavi yaklaşımıyla başarılı estetik diş hekimliği tedavilerini hayata geçiriyor. Zirkonyum kaplama gibi pek çok alternatif ve etkinliği kanıtlanmış yöntemle hayal ettiğiniz sağlıklı dişlere ve kusursuz gülüşlere sahip olabilirsiniz. Kartal Diş Doktoru için aramalarınıza Klinik Akademi doktorları ile son verebilirsiniz. Gerek branşlarındaki uzmanlıkları olsun gerek tedavi sürecinde kullandıkları teknolojik unsurlar olsun, sizlere başarılı tedaviye götürecektir.

Kartal Ağız ve Diş

Soğanlık Diş Doktoru uzmanlık alanları ile bölümlere ayrılabilir. Estetik diş hekimliği ve Ortodontik diş hekimliği gibi kendi alanlarında ayrılmakta olan branşlardan tedavi almak için her zaman uzman diş hekimlerini tercih etmelisiniz. Gelecekte yaşanacak sorunların/problemlerin olmaması için hemen Klinik Akademi ile tanışın.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Telefon